Shitet apartament 2+1 te Ali Demi!

77 000 EUR

Shitet nga: Mario Troshani 21 Maj 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartament 2+1, me sipërfaqe 101 m2, me orientim nga Jugu dhe Lindja. Hyrja e apartamentit të fton në ambientin e ditës, ku flukset e lëvizjes krijojnë dy seksione, atë të gatimit dhe këndin e ndejtjes dhe ngrënies disi më vete. Nga ambienti i ditës komunikohet me llozhën e vogël në kënd të sallonit. Një korridor i vogël të shpërndan ne dy dhomat e gjumit, atë të fëmijëve me dritare nga Lindja dhe atë matrimoniale me dritare nga Jugu dhe tualetin e dedikuar me dritare, për ndriçim dhe aspirim sa më natyral.
Mario Troshani
0692766660
Leaflet
Në fillim