Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 08 2022 10:11

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Tefta Tashko Koço, Tiranë

EUR

Publikuar: Gush 08 10:11
Shikime: 115
Shitet apartament 2+1 pranë Pazarit të Ri. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 90 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni

Cel. : 0695777733
Përshkrimi i linkut

Urban Real Estate

Urban Real Estate 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione