Shitet, Apartament 2+1, Rruga Muhamet Deliu,Tiranë

60 000 EUR

Shitet nga: erdyvevo@gmail.com 15 Jan 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet apartament 2+1 në rrugën Muhamet Deliu pranë restorant Fresku-t. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 100 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe ka orientim nga perëndimi. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!


https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-muhamet-deliu-tirane/

ID: 32586
erdyvevo@gmail.com
0696510000

WhatsApp:
0696510000
Leaflet
Në fillim