Publikuar: Korr 13 2018 03:23

Shitet Apartament 2+1 Rr. Asim Vokshi

EUR

Publikuar: Korr 13 03:23
Shikime: 2
Shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, ashensor, e rinovuar totalisht para 4 vitesh, me parket. 2 ballkone, njeri prej te cileve mund te pershtatet per lavanderi. Mundesi ristrukturimi sipas nevojave pasi hapesirat jane shume te rregullta pa kthesa e cepa. Drejtimi jug-perendim me ndricim nga dielli gjate gjithe kohes dhe pamje shplodhese. Zone e zhvilluar dhe shume e volitshme me te gjitha linjat urbane.
82 m2.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione