SHITET apartament 2+1 prane Ish Parkut

85 000 EUR

Shitet nga: Wendy InfoProna 30 Tet 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Prane Ish Parkut, shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe te bollshme prej 110 m2. Apartamenti eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 12 katesh me ashensor. I organizuar: salloni me guzhinen, dhoma matrimoniale, dhome gjumi per femijet, korridori, 2 tualete ku njeri prej tyre eshte me dritare dhe ballkoni. Orientimin e ka nga jug-lindja gje te cilin e ben te ndricuar nga drita natyrale gjate gjithe kohes. Shitet i mobiluar me te gjitha pajisjet dhe kondicioner. Ndodhet ne lagje te qete dhe prane zonave me te njohura.
Shitet: 85.000 Euro
Per nje vizite ne prone dhe me shume detaje na kontaktoni:0696034444
Wendy InfoProna
0696034444


WhatsApp:
0696034444
Leaflet
Në fillim