Shitet apartament 2+1 ne zonen e Bllokut,Tirane

222 000 EUR

Shitet nga: fatjon 27 Tet 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Shitet apartament 2+1 në një nder zonat me te perferuara te Tiranes, Ish Blloku. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te banimit ,e cila eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi,nje sallon+kuzhine ,2 tualete dhe ballkon. Ndodhet ne nje pallat cilesor dhe nje administrim perfekt siper Bankes Credins. Aktualisht eshte e dhene me qera dhe funksionin si zyra biznesi. Nje mundesi e mire per investim! Per me shume informacion na kontaktoni ne +355693291269
Leaflet
Në fillim