Shitet apartament 2+1 ne Shengjin,Lezhe

Shitet nga: 3AAAGJ 20 Tet 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: LEZHE,SHENGJIN
Sipërfaqe: 104 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 104 m2 ne zonen e Shengjinit,Lezhe.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe me hipoteke.Apartamenti disponon edhe 2 garazhe per dy makina.Apartamenti ndodhet ne nje pallat qe eshte ne qender te Shengjinit,ne vije te pare prane bregut te detit.Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre perfekte.Apartamenti shitet 70000 euro.Tel 00355695291520
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim