Shitet apartament 2+1 ne rruge kryesore tek kopsh

144 000 EUR

Shitet nga: Wendy InfoProna 30 Tet 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Prane ajrit te paster sic eshte zona e liqenit,e kopshtit zoologjik & Botanik, me nje pamje clodhese jepet apartament 2+1 per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe te bollshme prej 120 m2 dhe eshte i mobilkuar me stil modern bashkohor. Cdo pajisje eshte e re ne shtepia, dhe jane te gjitha te pa perdorura. Apartamenti eshte i organizuar ne shume ambjente, 2 dhoma gjumi, salloni, guzhina, 2 tualete, 2 ballkone, korridor. Ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati me ashensor. Si apartament eshte i ndricuar gjate gjithe kohes.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni:0696034444
Wendy InfoProna
0696034444


WhatsApp:
0696034444
Leaflet
Në fillim