Shitet Apartament 2+1 ne Laprake

68 000 EUR

Shitet nga: Agjensi Imobiliare "SARAJ" Sot 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Shitet Apartament 2+1 me sip,80m ne katin e 3 te fundit ne nje pallat egzistues,pallatet qe ka ndertuar italiani dhe shume i mirmbajtur nga banoret e pallatit.Ndodhet ne zone teper te qete,ne zone vilash ose pallate 3 kateshe,afer fushes se sportit.Ne cmim perfshihet dhe nje garazhd i mbyllur me qepen.Apartamenti eshte i perber nga nje koridor ndares dhe teper i bollshem,2 dhoma gjumi,pjesa e gatimit eshte me vete,dhe nje sallon,nje tualet me dritare natyrale.Shitet totalisht i mobiluar.Mund te shitet dhe me kredi bankare.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
  Online
0694822228
Leaflet
Në fillim