Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 117 m2

87 000 EUR

Shitet nga: Ira 03 Pri 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 117 m2. Sipërfaqja e apartamentit është e organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 sallon të madh, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim me orientim Jug-Perëndim. Apartamenti ndodhet në Kompleksin “Star” në rrugën Ndre Mjeda, i cili gjendet në një prej zonave më të zhvilluara të Tiranës, me akses në të gjitha drejtimet. Pallati është në fazat e fundit të ndërtimit.

Çmimi: 87000 Euro

Për më tepër kontaktoni në nr. 0694273147
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione