Shitet, Apartament 2+1, Ish-Fusha e Aviacionit.

91 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Techno Home 09 Jan 17:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Techno Home
Qira/Shitje, Penthouse 5+1+3, Liqeni i Thate. 900 EUR
Shitet,  Apartament 2+1+2, Fresk. 57 000 EUR
Shitet, Apartament 2+1, Sarande. 65 000 EUR
Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit. 135 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet ne Rrugen Simon Gjoni.
Siperfaqe: 102,4 m2; 115.2 m2.
Ndodhen ne katin 2 dhe 3 Banim.
Organizohet ne: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; Dhome Gjumi; Tualet; Ballkon.
Te dhena te tjera: Ndertim i ri, Ne Faze Themeli ; I pa perfunduar; Sistem Kapot; Tavan me Gips; Parket; Kubature e rregullt; Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme; Projekti ka organizim funksional dhe shume cilesor per jetese komode.
Ne faze ndertimi.
Cmimi: 900€/m2
Per me shume informacion na kontaktoni:
info@technohome.al www.technohome.al
+355 69 78 41 297 / +355 68 454 3000
Techno Home
“TECHNO HOME Real Estate ka lindur si nje agjensi, e cila me skuadren e saj ofron te gjithe eskperiencen, njohurite dhe pasionin per t’u kujdesur ndaj prones tuaj. Jemi vazhdimisht te motivuar per te qene dinamik, inovativ per t’ju mbeshtetur. Sepse: Lumturia juaj eshte suksesi jone!”
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Janos Hunyadi Tregoje në hartë
0684543000
https://technohome.al/
Techno Home
0684543000


WhatsApp:
0684543000
Leaflet
Techno Home
OKAZION! Shitet, Ambient, Qender. 150 000 EUR
Shitet, Apartament 2+1+2/Garazh, Pazari i Ri. 185 000 EUR
Shitet, Apartament 2+1, Laprake. 67 500 EUR
Qira, Apartament 2+1+2, Tregu Elektrik. 400 EUR
Në fillim