Shitet,Apartament 2+1,Fusha E Aviacionit

88 263 EUR

Shitet nga: Ani 12 Jan 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Disponojmë Apartament 2+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në një Kompleks cilësor të zonës,Pepa Group.
Kompleksi pozicionohet në një nga zonat më të preferuara dhe në zhvillim e sipër.Ai përbëhet nga 3 seksione me 3,6 dhe 8 kate. Objekti aksesohet nga pothuajse të gjitha drejtimet për shkak të funksioneve që ai propozon si dhe për shkak të kondicioneve të përshtatshme urbane që ofron sheshi që zhvillohet. Aty ndodhen jo vetem ambjente shërbimi,parkimi apo banimi por edhe ambientet rekreative dhe gjelbërimi. Sipërfaqet e apartamenteve janë totalisht të shfrytëzueshme, pa kolona në mes apo kënde të pashfrytëzueshme. Fasada e objektit është me sistem kapot, ndarjet e apartamenteve po ashtu kanë polisterol në mes duke ofruar izolim termik dhe akustik.
Leaflet
Në fillim