Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 12 2022 12:10

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

EUR

Publikuar: Gush 12 12:10
Shikime: 58
Shitet apartament 2+1 plus dy poste parkimi te Fresku në Rrugën e Dajtit. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 200 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, dhoma e ndenjies, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi, një tualet dhe verandë. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Cel. : 0699599753
Përshkrimi i linkut

Urban Real Estate

Urban Real Estate 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione