Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 13 2022 10:02

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 75,000 €

EUR

Publikuar: Gush 13 10:02
Shikime: 254
Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Rruga Muhamed Deliu.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe neto: 98m2.
• Kati 4.
• Orientimveri-perëndim.
• Me hipotekë.
Organizimi
Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Me ashensor.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Future Home Opportunity+

Agjensi imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Sotir Caci

0697015474

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione