Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 13 2022 10:02

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 105,000 €

EUR

Publikuar: Gush 13 10:02
Shikime: 488
Shitet, apartament 2+1 në zonën e Freskut, rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e apartamentit: 167m2.
• Kati i 5 (i fundit).
• Orientim veri lindje.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizimi:
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe verandë (40m2).
• Me korridor shpërdarës.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar
• Pjesërisht e mobiluar.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
• Mundësi parkimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Future Home Opportunity+

Agjensi imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Sotir Caci

0697015474

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione