Shitet Apartament 2+1, 97.000 €, Rr. "Mine Peza"

Shitet nga: Laert 16 Tet 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

97 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga "Mine Peza"
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Rinovuar
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1, 93 m² ne rrugen Mine Peza perballe me prokurorine e Tiranes. Ndodhet ne katin e 7 te nje objekti 8 katesh i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i investuar me punime shume cilesore dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, salloni i ndenjes + ambjenti i gatimit, tualeti, korridori dhe 1 ballkon. Orientimi Lindje me lartesi kati 3m.
Cmimi 97,000 €
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim