Shitet apartament 2+1 80000 Euro Ali Demi

80 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Kontakt Shpk 28 Sht 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Apartament 2+1 me sipërfaqe 108.4 m², me orientim nga Lindja. Hyrja e apartamentit të fton në një korridor të gjatë, i cili krijon akses të menjëhershëm dhe një shpërndarje paralele me hapësirat e apartamentit, përkatësisht tualeti, dhoma matrimoniale, e pajisur me një tualet privat në brendësi të saj, si dhe dhoma e fëmijëve. Të gjitha këto hapësira kanë dritare të mëdha, të cilat mundësojnë ndriçim dhe ventilim. Më pas vijon me ambientet e ditës, të cilat janë të bollshme dhe të lidhura me llozhën e apartamentit.

Kontakt Shpk
355697237900
Leaflet
Në fillim