Shitet Apartament 2+1+2 te Rr,Kavajes

100 000 EUR

Shitet nga: Agjensi Imobiliare "SARAJ" Sot 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet Apartament 2+1+2 tualete, me sip,118m ne katin e 11 te fundit ne nje pallat te ri me ashensore dhe teper cilesore,pallat i adminstruar dhe nga bashkia.Apartamenti eshte i perber nga 2 dhoma gjumi te bollshme,nje sallon bashke me guzhinen,2 tualete njera eshte me dritare natyrale dhe 2 ballkone.Ka orinetim J-P.Ndodhet te rruga e kavajes,perball Delijorgjit. Mund te shitet dhe me kredi bankare.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
0694822228
Leaflet
Në fillim