Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 29 2022 10:09

Shitet, Apartament 2+1+2, “Mine Peza” Residence

EUR

Publikuar: Qer 29 10:09
Shikime: 180
.
PERSHKRIMI I PRONES:
Prona ndodhet ne Rrugen Mine Peza
Siperfaqe: 116 m2
Ndodhet ne Katin 5, Banim.
Organizohet ne: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; 2 Dhoma Gjumi; 2 Tualete; Ballkon.
Te dhena te tjera: Ndertimi i ri; Fasade e Ventiluar; Hapsira te Gjelberuara; Sistem Ngrohje/Ftohje; Sistem Hidraulik; Termoizolim; 100% Izolim Akustik; Komoditet maksimal; Teknologji e re ndertimi; Ashensor; Lokacion elitar; Hapsira me cilesi te larte ndertimi dhe te mireorganizuara te cilat garantojne nje jetese me standarte maksimale
Orientimi: Jug
Cmimi: 150,800€
Për më shumë informacion kontaktoni:
+355 69 784 1297
Përshkrimi i linkut

Genti Sholla

Prona juaj prioriteti yne!
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione