Shitet apartament 2+1+2 Kodra e Diellit

143 000 EUR

Shitet nga: Danjela 20 Maj 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Komuna
Tiranë
🏡Apartament ne shitje 2+1+2 tualete
Totalisht i mobiluar ne menyre moderne, me pamje panoramike nga ballkoni,dhe ajer te paster
🔹Organizimi
✔️2 dhoma gjumi
✔️Sallon i bollshem, guzhine
✔️2 tualete , Verande
📐Siperfaqe 117 m2 , me hipotek
Kati 2 pallat i ri me ashensor, ndertim mjaft cilsor
Adresa 📍Tek Rezidenca Koder e Diellit
💶Cmimi 143,000/€ , aktualisht eshte i dhen me qera 600/€
📞0693252524
Danjela
0693252524
Leaflet
Në fillim