Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 12 2022 10:23

Shitet, Apartament 2+1+2, Ish Ekspozita, Tiranë, 242.000€

EUR

Publikuar: Gush 12 10:23
Shikime: 222
Disponojmë Apartament 2+1 në shitje, i pozicionuar te Myslym Shyri, Ish Ekspozita.
Informacion mbi apartamentin:
• Siperfaqe 103,38 m 2 • Kati 7 banim Orientimi Perendim
Organizimi:
• Ambienti ndenjes • Ambienti i gatimit • 2 Dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale është me garderobe • 1 Tualet me dritare • Ballkoni i cili komunikon me sallonin
Cilësime të tjera:
• Ndërtim i ri
• Fasada e pallatit me sistem të ventiluar që minimizon të nxehtin edhe të ftohtin nga jashtë brenda.
• Dritare dopio xham plastike të mbushura me gaz argon që minimizon të gjithë zhurmat nga jashtë brenda
• Kubature e rregullt
Zone e preferuar për banim dhe ofron të gjitha facilitet .
Për vizitë në pronë na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Future Home Property

Agjensi imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Perballe Inxhinierise se ndertimit Tregoje në hartë

692955910

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione