Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 29 2022 10:06

Shitet, Apartament 2+1+2, Astir.

EUR

Publikuar: Qer 29 10:06
Shikime: 605
PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet tek rrethrrotullimi, perball ish Karburant Kastrati
Siperfaqe Totale: 112m2
Ndodhet ne katin 4, Ndertim i Ri.
Organizohet ne: Sallon te Bollshem; Kend Kuzhine; 2 Dhoma Gjumi; Korridori ben shperndarjen e dhomave; 2 Tualete; Ballkon.
Te dhena te tjera: Ndertim i ri; Ashensor; Kubature shume e rregullt; Shitet i mobiluar; Zone shume e aksesueshme; Ofrohen te gjitha facilitetet se nevojshme per banim dhe arrgetim.
Orientimi: Perendim.
Me HIPOTEKE
Cmimi: 100000
Per me shume informacion kontaktoni ne:
+355 69 78 41 297
Përshkrimi i linkut

Genti Sholla

Prona juaj prioriteti yne!
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione