shitet apartament 1+1te liqeni i thate 55000€

55 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: citymead 30 Tet 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet apartament 1+1 60.6m2 te Liqeni i thate .Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor apartamenti eshte mobiluar dhe arreduar me punime cilesore disponon certifikate pronesie Cmimi 55.000€ i padiskutueshem .Per me shume info.kontaktoni ne nr tone te tel.0697866146whtsap.viber.insta@citymead2018.
citymead
0697866146
Leaflet
Në fillim