Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 27 2022 06:09

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FRESKU 60M2.

EUR

Publikuar: Qer 27 06:09
Shikime: 954
Shitet Apartament 1+1 tek fresku me nje sipertaqe 60 m2. Apartamenti eshte i perbere nga nje dhome soxhorno bashk me guzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte bosh dhe ne dispozicjon te tij eshte dhe nje ambjent nga ana lindore i gjelberuar bukur i rrethuar me kangjella.
APARTAMENTI SHITET VETEM PER 45.000 EURO.
Përshkrimi i linkut

Merlin Imobiliare

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione