Shitet Apartament 1+1 tek 21 dhjetori

64 000 EUR

Shitet nga: Kontakt Shpk 15 Shk 07:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartament 1+1 me sipërfaqe 57.7m2. Hyrja të mundëson akses të menjëhershëm me këndin e kuzhinës në të majtë. Përballë hyrjes ndodhet dhoma e gjumit dhe në të djathtë tualeti. Këndi i ndenjes dhe i gatimit njëkohesisht kanë akses në llozhë, e cila është një element kyç i ndriçimit, ventilimit dhe çlodhjes. Ambienti ka ndriçim të bollshem falë orientimit të saj të dyfishtë, duke bërë të mundur funksionalitet në makismum të hapësirave.
Kontakt Shpk
355697237900
Leaflet
Në fillim