Shitet Apartament 1+1, Prane Shkolles se Baletit

75 000 EUR

Shitet nga: Laert 09 Dhj 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet apartament 1+1, prane Shkolles se Baletit, Kati i 7 banim, orientimi Jug. Pallat i ri i pajisur me ashensor. Apartamenti perbehet nga salloni i ndenjes + ambjent gatimi , tualeti me dritare, nje dhome gjumi, korridori dhe nje ballkon. Eshte totalisht i investuar, i shtruar me parket, dritare dhe dyer te reja, i patinuar, i lyer, pjeserisht i mobiluar. I pa banuar me pare.
I pajisur me HIPOTEKE
Siperfaqaja Totale 65 m².
Cmimi 75.000 €.
I pajisur me HIPOTEKE
Leaflet
Në fillim