Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut

Shitet nga: 3AAAGJ 20 Tet 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fresku,Te Thesari i Shtetit
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 74 m2 ne zonen e Freskut,prane Thesarit te Shtetit.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndodhet ne katin e 2( i pari banim) te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti shitet 43000 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim