Shitet Apartament 1+1 Ne Don Bosko

Shitet nga: kay 19 Tet 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 1+1, ne Don Bosko. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto prej 68.80 m2.Per me teper informacion jeni te ftuar te kontaktoni!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim