Shitet apartament 1+1 me hipoteke 70m2,68000 Euro!

68 000 EUR

Shitet nga: Eva 13 Sht 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet apartament 1+1 me hipoteke 70m2 i arreduar ne Don Bosko 68000 Euro! Apartamenti ndodhet ne rrugen Don Bosko ne katin e peste te nje pallati me ashensor me punime shume cilesore. Ka nje hapesire prej 70m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, 1 dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti shitet i arreduar dhe ka punime cilesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Leaflet
Në fillim