Shitet,Apartament 1+1,Garden Residence Turdiu

67 575 EUR

Shitet nga: ajala Dje 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Disponojmë apartament 1+1 në rezidencën 'Garden Residence Turdiu'.
Kjo rezidencë është e pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga rruga Durrësit dhe 21 Dhjetori. E shtrirë me orientimin kryesor lindje-perëndim për të qenë e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.E pajisur me hapësira rekrative dhe gjelbërim kompakt të varjushëm në pemë, ligustra dhe lule, me pishinë dhe park lojrash : të gjitha në funksion të komunitetit.E kompozuar nga apartamente të tipeve të ndryshme të djellëzuara maksimalisht dhe me vetrata sa lartësia e katit.Apartamenti ka kubaturë mjaft të rregullt dhe kati është preferencial.
Apartamenti ka mundësi pagese me këste.
Leaflet
Në fillim