Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 06 2022 09:49

Shitet, Apartament 1+1,Fresku, Tiranë. 58,000 €

EUR

Publikuar: Gush 06 09:49
Shikime: 309
Shitet, Apartament 1+1,Fresku, Rruga Muhamet Deliu.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale:62.63 m2.
Sipëfaqe neto:53.08 m2
• Kati 6
• Orientim veri-lindje.
• Me hipotekë.
Organizimi:
Ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Me ashensor.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Future Home Opportunity+

Agjensi imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Sotir Caci

0697015474

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione