Shitet apartament 1+1,66 m2,te liqeni, 100000 Euro

100 000 EUR

117 000 EUR

Shitet nga: Dream Team Dje 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet apratament 1+1, 66 m2 te liqeni, rruga e kosovareve.
Pallati eshte ndertim i vitit 2020, ka cilesi te larte dhe standart ndertimi.
Ka fasade te ventiluar qe siguron izolim termik dhe akustik, standart qe nuk e gjendet ne cdo pallat..
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira per te banuar pasi ofron qetesi dhe facilitete.
Ndodhet ne katin e 5 banimi. Ka orientim jug.
Per cdo informacion shtese na kontaktoni!
Dream Team
0672937600

WhatsApp:
0672937600
Leaflet
Në fillim