Shitet aparament 2+1 ne Fresk

62 000 EUR

Shitet nga: Virna Velika 05 Shk 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 108m2 dhe ndodhet ne zonen e Teleferikut, prane Bunk'art 1. Eshte i organizuar nga nje koridor, nje ambient ndenje, ambienti i ngrenies dhe gatimit, ne dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Orientimi eshte Jug-Lindje gje qe ofron drite pergjate gjithe dites.Disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone na kontaktoni
Virna Velika
0674884880
Leaflet
Në fillim