Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 24 2021 10:22

SHITET Ap 2+1 prane Ambasades Amerikane

EUR

Publikuar: Dhj 24 10:22
Shikime: 31
Ne Tirane ne Rrugen e Elbasanit SHITET Apartament 2+1 me siperfaqe 130 m2. Apartamenti perbehet nga korridor i madh, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenje, 2 tualete dhe 2 ballkone.Apartamenti ka punime cilesore dhe ndodhet ne zone me komunikim ne te gjitha drejtimet.
Disponon CERTIFIKATE PRONESIE.
Cmimi 130.000 euro.
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com
Përshkrimi i linkut
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione