SHITET AP 1+1 PRANE TREGUT ELEKTRIK,NXITONII

54 000 EUR

Shitet nga: Real Estate I-Deal 27 Jan 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Shitet Apartament 1+1 ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,prane TREGUT ELEKTRIK.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire dhe ndodhet ne katin e 1 banim.( PALLAT I VJETER )
Apartamenti eshte i perbere nga 1 DHOME GJUMI,GUZHINE+DHOME NDENJIE,1 TUALETE,BALLKON.
Siperfaqja eshte 58m2 me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte vetem 54.000 euro.

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
Real Estate I-Deal
0682017333
Leaflet
Në fillim