Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 12 2022 04:43

Shitet AMBJENT biznesi te Pallatet Cabej ID-BILLION243

EUR

Publikuar: Gush 12 04:43
Shikime: 686
Shitet duplex i kompletuar te Pallatet Cabej. Hapesira e brendshme eshte 75 m2 kati i pare+ 60 m2 kati i dyte. .Lokali eshte i rinovuar dhe i investuar plotesisht ,eshte i arreduar me te gjitha pajisjet e nevojshme per te ofruar nje sherbim sa me te kendshem. Ambienti ka qene bar kafe-bilardo, por mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme. Ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri 8 katesh. Zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha mundesitë dhe lehtësirat për të zhvilluar biznesin tuaj .Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin:0692033500. Cmimi eshte i negociueshem. Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione