Shitet Ambjent afer Kupoles Laprake

110 000 EUR

Shitet nga: Joni 30 Tet 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Shitet ambjent komercial kati 0, ndodhet ne kryqezim prane Kupoles Laprake, rruge kryesore. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 87.2 m2, i pershtatshem per biznes si: dyqan, mini market, zyra, por dhe banim. Eshte me hipoteke, dokumentacion te rregull.
Shitet: 110.000 Euro
Kontakt: 0693555508
Leaflet
Në fillim