Shitet 2+1 tek rruga Dritan Hoxha!

64 000 EUR

Shitet nga: Klea Realinvest 17 Gush 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet| Apartament 2+1, 97 m2, me hipoteke, 64000 Euro ne Laprake! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor ne rrugen Dritan Hoxha. I organizuar ne 1 sallon te bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti disponon dokumenta te rregullta.
Klea Realinvest
0676959395
Leaflet
Në fillim