Shitet 2+1 okazion

127 000 EUR

Shitet nga: xhino saliu 23 Korr 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Shitet apartament 124 m2 total me 112 m2 netto ne rrugen fortuzi ne katin 7 te nje pallati te ri 9 katesh me ashensor dhe administrim te rregullt. Eshte e organizuar nga nje sallon gjigand, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. Shitet teresisht e mobiluar me te gjitha orendite bashke me 3 kondicionere. Zona shume e qete dhe pamje fantasite te tiranes. Kontakt- 0688722733 / 0696169011
xhino saliu
  Online
0688722733
Leaflet
Në fillim