Shitet 110.4 m2

620 EUR

Shitet nga: Anila 14 Sht 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Ne rrugen "Selaudin Zorba" midis Spitalit Amerikan 2 dhe Fakultetit te Mjeksise, rreth 300 m nga rruga
kryesore, ndodhet nje apartament 110.4 m2 me orjentim jug-lindje ne te cilin perfshihen kuzhina e kompletuar e cila komunikon me dhome ndenje dhe me nje verante. Korridori ka nje madhesi te konsiderueshme. Ka dy dhoma gjumi me madhesi njera normale, ndersa tjetra eshte per 1 person. Ndodhet nje tualet i madh me vaske dhe ku vendoset edhe lavatricja. Gjithashtu apartameni ka edhe nje ambjent tjeter me dhome gjumi, banjo te vogel dhe ballkon. Ky apartament eshte ne katin e trete te nje ndertese 4 kateshe. Zona eshte shume e aksesueshme per tek sherbimet spitalore, kopshte e shkolla, tregu i madh per ushqime e rroba si dhe mjaft komod per ne qender te qytetit. Ndertimi eshte pas viteve 2005 me dokumenta hipotekore. Cmimi i shitjes eshte 620 m2
Leaflet
Në fillim