SHITEN SUPER APARTAMENTE NE QENDER TE TIRANES

1 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: BILLION G&G GROUP 21 Tet 09:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
BILLION G&G GROUP
Tek Kullat Binjake jepet me qera Apartament 2+1+2. 800 EUR
SHITET APARTAMENT 3+1+2 I MOBILUAR TE ZOGU I ZI 149 000 EUR
 OKAZION SHITET SUPER APARTAMENT 3+1 NE ALI DEM 115 000 EUR
OKAZION!! SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 NE VLORE 45 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shiten super Apartamente (2+1) dhe (1+1) si dhe njesi Tregtare te Tregu Cam. Ambientet ndodhet ne nje pallati te ri me cilesi punimesh me parametrat bashkekohore. Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane ku ti ofron facilitete e nevojshme. Per nje informacion te detajuar ose vizit ne keto prona kontakto 0692033500.
https://billionrealty.al/index.php/property/shiten-super-apartamente-ne-qender-te-tiranes/
BILLION G&G GROUP
NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
KULLAT BINJAKE Tregoje në hartë
0692033500
https://billionrealty.al/

https://billionrealty.al/index.php/property/shiten

BILLION G&G GROUP
  Online
0692033500
Leaflet
BILLION G&G GROUP
 JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE MYSLYM SH 700 EUR
Jepet me qera ambient biznesi  në Laprakë. 6 300 EUR
JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL TE SHESHI WILLSON 2 000 EUR
OKAZION! SHITET APARTAMENT TEK AMERIKAN 2!!! 75 000 EUR
Në fillim