Publikuar: Shk 20 2023 08:13

Shiten apartamente te tipologjive 1+1 dhe 2+1

EUR

Publikuar: Shk 20 08:13
Shikime: 441
Shiten/nderrohen me makine apartamene 1+1 dhe 2+1 tek Fabrika e miellit ngjitur me karburant Kastrati me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire. Per momentin pa hipoteke pasi eshte ne ndertim.
Tani po punohet me elektrike dhe hidraulike
Punimet priten te perfundojne qershor-korrik 2023
Cmimi 1100€m2
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
441
0697354424

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione