SHITEN 2 Apartamente| 21 DHJETORI

1 300 EUR

Shitet nga: Krisi 25 Nën 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shiten apartamentet ne 21 dhjetori. Apartamenti ndodhet ne nje nder ndertesat me te mira ne Tirane. 95 m2. Pallati me ashensor, pishine dhe ne nje zone qe ofron te gjitha facilitetet. Cmimi 1300Eu/m2
Leaflet
Në fillim