Publikuar: Maj 23 2022 04:10

shes apartament okazion

EUR

Publikuar: Maj 23 04:10
Shikime: 1856
Shes apartament 2+1(92m2),kati dyt nga toka,i pari banim,orientimi lindje-jug,komplet vetrat ndricim gjate gjith dites,ndertim i 2022.
Adresa: mbrapa restorant Xibraku,mbrapa varrezave te deshmoreve,tek rreth rrotullimi saukut merrni per sanatorium sapo te futeni diku te 50-60 metra ne te majt esht nje degzim ngjitur me hekurat/hyrjen e varrezave nga aty perseri 50-60 metra esht pallati(i vetmi pallat)!!!!
Cmimi OKAZION 1100€m2,pranoj nji pjes dhe klering automjet.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione