Shes Apartament 2+1+Verande, 99m2 tek Liqeni

103 000 EUR

Shitet nga: Aldi2019 03 Gush 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet Apartament 2+1 tek Liqeni, Rruga Peti.

Apartamenti perbehet nga 1 sallon open plan + kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 verande te madhe 16.15 m2.

Ndodhet brenda nje kompleksi rezidencial te ri modern te survejuar me kamera dhe me gjelberim.

Apartamenti eshte restauruar totalisht perfshire instalimet elektrike dhe hidraulike, vetratat, jane vendosur grilla persiane,
tualeti totalisht i restauruar, kondicioner inverter ne te treja dhomat.

Moblim modern dhe shume cilesor.

Apartamenti shitet plotesisht i mobiluar si ne foto bashke me elektroshtepiaket.

Cmimi 103,000 €

Tel i pronarit: 0677183112
Aldi2019
0677183112
Leaflet
Në fillim