Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 13 2022 09:58

Qera, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë. 270 € Muaj

EUR

EUR
Publikuar: Gush 13 09:58
Shikime: 252
jepet me Qera, Apartament 3+1, në zonën e Freskut, rruga e Thesarit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 101m2 .
• Kati i 2 .
• Orientim lindje Organizimi: Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Totalisht i investuar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me korridor shpërndarës.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Future Home Opportunity+

Agjensi imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Sotir Caci

0697015474

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione