Published: Korr 28 2018 04:46

Pallati Almak, Apartament 2+1, kati i 3, Don Bosko

EUR

Published: Korr 28 04:46
Views: 3
Apartamenti ndodhet ne kompleksin Almak, me ndricim shume te mire natyral, pamja nga lindja. Apartamenti eshte i konceptuar si 2+1, por qe aktualisht njera dhome nuk eshte e ndare me dhomen e ndjenjes, (1+1). Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te populluar me te gjitha facilitetet afer.
Mobilimi aktual perfshin kundrabufene e plote, dhomen e ndjenjes me divanet dhe tavolinen e mesit, nje krevat dopio, frigorifer dhe lavatrice. Apartamenti eshte i pajisur me 2 kondicionere, ne dhomen e ndjenjes dhe dhomen e gjumit.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
3

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information