Okazion

10 200 000 EUR

Shitet nga: Luiza 03 Pri 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartament 3+1 racional. Ideal per ato që kane nevoje për më shumë komoditet.I orientuar nga jugu dhe me ndricim optimal ne cdo dhomë.Ka një ndarje të qartë funksionale që krijon një zonim te mirë të pjesës së natës me atë të ditës ne menyrë që të krijojë me shumë intimitet.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione