Okazion Te unaza e re

32 700 EUR

Shitet nga: Edi 11 Qer 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet apartament 78 m 420 euro m kati i 5 banim i mobiluar te unaza e re 100 m larg bar univers.Eshte pa hipotek.Ne cmim perfshihet dhe mobilimi.Shtepia aktualish eshte me qera.
Leaflet
Në fillim