OKAZION!!! SHITET SUPER APARTAMENT DHE VEND PARKIM

86 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: BILLION G&G GROUP 14 Tet 12:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
BILLION G&G GROUP
OKAZION !!!!!! SHITET 1+1 TE RRUGA E BOGDANEVE 45 000 EUR
SHITET DUBLEX NE KOMPLEKSIN LURA 2 160 000 EUR
Shitet Apartament 2+1+2 Ne Fresk Okazion !-105m2 65 000 EUR
JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 TEK RRUGA SAMI FRASHE 280 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Okazion! Shitet apartament 2+1 dhe vend parkimi në rrugën “5 Maji” te kompleksi “Alb-Edil”.
Apartamenti i përket një kompleksi të ri me cilësi të lartë ndërtimi në një zonë të zhvilluar në qytetin e Tiranës. Apartamenti gjendet në katin 6 dhe është i tipologjisë 2+1. Kompleksi ofron një koncept modern te jetesës dhe një komunitet të përkryer banimi. Ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, fasada të ventiluara, sistem ngrohje/ftohje dhe hidraulik te markave më të mira, termoizolim, izolim akustik në brendësi të apartamenteve dhe hapësira të gjelbëruara. Zona në të cilën ndodhet ofron qetësinë dhe të gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linjë urbani etj. Kontaktoni në numrin 0696484888 për të realizuar një vizitë në pronë ose në prona të ngjashme.
BILLION G&G GROUP
NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
KULLAT BINJAKE Tregoje në hartë
0692033500
https://billionrealty.al/
BILLION G&G GROUP
0692033500
Leaflet
BILLION G&G GROUP
SHITET APARTAMENT 2+1 TEK XHAMLLIKU 53 000 EUR
SHITET SUPER VILE TEK VILAT GJERMANE 700 000 EUR
SHITET APARTAMENTI 2+1 NE FRESK 59 000 EUR
JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI COLOMBO 350 EUR
Në fillim